Vhodná kosmetická péče při opalování v soláriích:

Strana: 1, 2

ART TAN BODY LOTION (150 ml)

Akcelerátor, vylepšené složení v moderním designu. Je vyroben z přírodních složek urychlujících pigmentaci a zajišťující trvanlivost bronzové barvy. Snadno se vstřebává, má chladivé účinky jak po opalování tak po koupeli. Hodnota ph je blízká Vaší pokožce.

 

NEW ART TAN SUPER DARK (150ml)

Opalovací mléko do solária s Tyrosin komplexem, který umožní rychlé bronz opálení. Obsahuje E-vitamin, Aloe Vera a Panthenol, extrakt z lipových květů.

 

ART TAN TURBO POWER (100 ml)

Dvousložkový olejový akcelerátor s čokoládovou vůní ve spreji. Mnohonásobně zvyšuje tvorbu pigmentu během opalování v soláriu. Rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film.

 

COFFE SUN ACTIVE (100 ml)

Mimořádná aktivní formule hnědnutí, jež se skládá z přírodního urychlovače opalování. Intenzivně urychluje a udržuje trvalé hnědnutí, zlepšuje sytost a barevný odstín pokožky. Kávová vůně podněcuje vitalitu a energii.

 

COFFE SUN EXPRESS (100 ml)

Již při první návštěvě solária propůjčí pokožce bleskurychlé efekty opálení. Pomáhá uchovávat již opálenou horní vrstvu kůže. Dosažený efekt ještě zvyšuje působení bambuckého másla (shea) tím, že na pokožce zanechává jemný film.

 

INTENSIVE TAN (100 ml)

Krémové mléko určené pro opálenou pokožku a pro pokročilé opalování. Zmírňují podráždění a dodávají pokožce potřebnou vlhkost. Okouzlí Vás aroma melounu a kakaa.

 

DEEP TAN (100 ml)

Krémové mléko pro již opálenou pokožku a pro pravidelné návštěvníky solária, kteří chtějí ještě více prohloubit a zintenzívnit odstín opálení. Okouzlí Vás aroma citrusových plodů.

 

TANNYMAX CLASSIC XTRA BROWN Coco (50 ml)

Aktivně urychluje opalovací proces. Obsahuje velký podíl kokosového mléka, vitamíny A, E a C, minerály, stopové prvky a Koenzym Q10. Tím zajišťuje dostatečný přísun vlhkosti, prospívá přirozené regeneraci, podporuje elasticitu a působí proti předčasnému stárnutí kůže.

 

TANNYMAX CLASSIC XTRA BROWN Mango (50 ml)

Aktivně urychluje opalovací proces, zamezuje vysušení pokožky a dodává jí vydatný přísun vlhkosti, obsahuje velký podíl mléka z manga, které patří k nejstarším kosmetickým přípravkům na světě. Vitamíny, minerální látky, stopové prvky a Koenzym Q10 udržují pokožku v optimálním stavu.

 

K dispozici jsou také jednorázová balení Magical Sun, SCANSOLAR, EMERALD BAY, Exclusive BRONZE

Strana: 1, 2

© PortalWeb.cz Facebook Salon Růže Instagram Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno.

 
Kryoradio lipolýza 3D liposukce Ultra lipolýza Bělení zubů Iontová detoxikace organismu Depilace Kosmetika Parafínové zábaly Kolagenárium Profi solária Termohubnutí Infrasauna Vakové uhličité koupele Sprejové opálení Lymfodrenáže Myostimulátor Tejpování Masáže Polášková Manikúra Pedikúra Modeláž nehtů Hirudoterapie Prodlužování řas Permanenetní make-up Rekvalifikační kurzy Analýza TANITA