Pedikúra

Miluše Nigrínová - tel.: 777 843 037, Lenka Červíková - tel.: 604 192 130

Péče o nohy je stará jako celé zdravotnictví. Zejména ve starých kulturách - Egypt, Řecko, Řím byla péče o nohu na vysoké úrovni. Pochopitelně si to mohly dovolit pouze lidé vyšších vrstev. Archeologické nálezy dokazují, že koupele, masáže nohou a správná hygiena obouvání byly v této době běžné. Ve středověku byla péče o nohy zanedbávána, postupně se péče o nohy opět rozšiřuje a za dob renesance je opět na vysoké úrovni jako v antice.

S rozvojem lékařských věd se rozšiřuje i péče o nohy a koncem 19. století je pedikúra běžnou záležitostí. Pedikérské živnosti vznikají zejména v Německu, Anglii a Francii. O zavádění pedikúry v masovém měřítku po Evropě se zasloužil zejména Dr.Scholl, který zavedl i přípravky a pomůcky k pedikúře. U nás pak firma Baťa zavádí pedikúru u svých domů obuvi. V naší zemi je pedikúra dostupná všem vrstvám. V jiných evropských státech tomu tak není z důvodu ceny.

V našem salonu máte navýběr z několika druhů pedikúr:

  • lázeňská (mokrá) pedikúra
  • přístrojová (suchá) pedikúra
  • kombinovaná pedikúra (mokrá + suchá)
  • Cuccio pedikúra
  • Footlogix pedikúra
  • Královská pedikúra

Při pedikúře jde v první řadě o zdraví nohou, ale také estetický vzhled hraje neméně důležitou roli. Je vhodná pro všechny věkové kategorie, ženy i muže.

Většina klientů salonů zkušenost s mokrou pedikúrou již má. V posledních letech se i suchá pedikúra dostává do povědomí našich klientů. Je to pedikúra prováděná za sucha (bez namáčení nohou) za pomoci podologického přístroje.

Ať provádíme pedikúru mokrou, suchou nebo kombinovanou, jedná se o ozdravění nohou, bezbolestné odstranění kuřích ok, zarostlých nehtů, popraskaných pat, plísňového onemocnění nehtů a dalších nemocí, vyskytujících se na nohou.

U kombinované pedikúry se zúročí výhody obou druhů pedikúr tím, že se po vodní lázni ošetří plosky nohou, nehty a jejich okolí a nakonec se dokončí celá pedikúra zabroušením. Tímto se vše dokonale dohladí a noha je hladká více, než po klasické mokré pedikúře.

Další variantou je cuccio pedikúra – jedná se kombinovanou pedikúru, u které se navíc provádí peeling a masáž nohou voňavými přípravky od firmy Cuccio.

Footlogix pedikúra

Je bezskalpelová pedikúra, umožňující řešení kožních problémů na nohou. Výsledky jsou vidět již za několik dní. Kromě vysoké účinnosti přípravků jde o to, zvýšit povědomí o důležitosti „Zdravých nohou“. Celá procedura „Footlogix“ trvá 60 minut. Více o této revoluční metodě je ke stažení ZDE.

Kromě těchto druhů pedikúr, které jsou zaměřené především na zdraví Vašich nohou, jsme pro své klienty připravili i wellnes proceduru – KRÁLOVSKOU PEDIKÚRU. Při relaxační hudbě, svíčkách a bylinné lázni si užijete 60 minut relaxu.

NOVINKA - Královská pedikúra

Je jedinečná péče o Vaše unavené a namáhané nohy. Tato procedura je relaxační a regenerační. Odstraňuje stres, podporuje krevní oběh a uvolňuje svaly. Tuto péči si mohou dopřát ženy i muži.

Průběh královské pedikúry

Nohy se ponoří do bylinné lázně, můžete si vybrat:

  • tymiánovou
  • levandulovou
  • heřmánkovou
  • antistresovou

Poté se upraví nehty a nehtová ploténka. Odstraní se ztvrdlá zrohovatělá kůže, případně další problémy s otlaky nebo kuřími oky. Dále následuje masáž nohou (od chodidel až po lýtka) speciální bylinnou kosmetikou, která vyživí a zjemní pokožku Vašich nohou. Na závěr se nehty nalakují výživným bezbarvým lakem. Celá procedura trvá 60 minut.

Po proceduře doporučujeme parafínový zábal nohou, který je vhodný nejen na regeneraci pokožky, ale působí i na svaly a klouby. Parafínový zábal trvá 30 minut.

Nabízíme možnost zpříjemnit si pedikúru spojením s další procedurou jako např. masáž plosek nohou, peeling nebo parafínový zábal.

Rovněž je možné stejně jako po provedení manikúry zdobit nehty lakováním nebo shellacem. Shelac je lak, který se v tenkých vrstvách nanáší na nehet a vytvrzuje se v UV- lampě. Vydrží minimálně 12 dní, delší doba záleží na kvalitě nehtů.

Suchá a kombinovaná pedikúra

Suchá přístrojová pedikúra si získává stále více příznivců. Jde o významnou pomoc při prevenci a péči o vaše nohy. Ošetření je příjemné, rychlé, bezbolestné a bezpečné. Sami se jistě přesvědčíte, že pravidelná péče o nohy se vyplácí.

Garant pro obor modeláž nehtů, manikúra, pedikúra

Nabízíme garanci pro začínající manikérky a pedikérky. Zájemci volejte na tel.: 777 843 037, nebo 604 192 130

REKVALIFIKAČNÍ KURZY MANIKÚRA, PEDIKÚRA A MODELÁŽ NEHTŮ

Miluše Nigrínová - tel.: 777 843 037

email: miluse.nigrinova@seznam.cz

Lenka Červíková - tel.: 604 192 130

email: lenka.cervik@volny.cz

Ukázka suché pedikúry:

© PortalWeb.cz Facebook Salon Růže Instagram Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno.

 
Kryoradio lipolýza 3D liposukce Ultra lipolýza Bělení zubů Iontová detoxikace organismu Depilace Kosmetika Parafínové zábaly Kolagenárium Profi solária Termohubnutí Infrasauna Vakové uhličité koupele Sprejové opálení Lymfodrenáže Myostimulátor Tejpování Masáže Polášková Manikúra Pedikúra Modeláž nehtů Hirudoterapie Prodlužování řas Permanenetní make-up Rekvalifikační kurzy Analýza TANITA