Léčebné ošetření obličeje - radiofrekvence

Jedná se o lifting bez anestezie - nahrazuje ošetření botoxem.

Představujeme Vám metodu, při níž se využívá radiových vln k liftingu kůže, obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, k redukcei tukové tkáně v obličeji - zejména redukce podbradku!

Pomocí radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje energie přes epidermis do škáry, která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus a napínají se kolagenová vlákna. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení. Celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Je to první neinvazivní technika, která okamžitě s trvalým účinkem vypíná pleť. Jedná se o typ energie přenášené elektromagnetickými vlnami. Okamžitým efektem aplikované radiofrekvence je smršťování kolagenu. Cílem ošetření je postupně dosáhnout obnovení struktury hloubkového kolagenu a vytvoření nových vláken, která nahradí vlákna stará. Díky těmto novým vláknům získají tkáně opět pružnost.

Co je radiofrekvence? >>

Pokožka bude jemnější, viditelně bez vrásek a ochablosti.

Přináší vynikající výsledky již od prvního sezení. Obličej a dekolt znovu získají výraz, jas a mladistvý vzhled.

Počet sezení je různý. Záleží na stavu pokožky každého zákazníka a jeho náročnosti. Obvykle bývá doporučováno 4 - 6 sezení 1x týdně.

Průběh ošetření obličeje:

  • odlíčení a tonizace pokožky
  • radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice, kterou je umožněn přenos RF energie do kůže
  • doporučená doba ošetření je 20 minut
  • aplikace kolagenu a kyseliny hyaluronové

Kontraindikace:

těhotenství a kojení, závažná srdeční onemocnění, rakovina
nedávno aplikované kolagenové implantáty, osoby s kovovou protézou, uživatelé srdečního stimulátoru

Léčebné ošetření tělových partií - radiofrekvence

RF lze aplikovat speciální hlavicí také na tělové partie. Velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na bříšku, pažích, nohou, hýždích...

Výborné výsledky jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, kde došlo k rychlému úbytku váhy, apod.

Výsledkem je viditelně pevnější a pružnější pokožka, znatelné zmírnění projevů celulitidy, redukce objemu a celková tonizace pleti. Ošetření radiofrekvencí navíc podporuje krevní oběh, což je velmi příznivé pro osoby s oběhovými nemocemi. Díky ošetření je podpořeno lepší prokrvování tkání, a tím dochází k jejímu lepšímu okysličování.

Po ošetření je pokožka lehce začervenalá, nicméně tento průvodní jev zmizí v krátké době. Ošetření radiofrekvencí nemá žádné vedlejší účinky a není bolestivé. Počet ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Obvykle bývá doporučováno 3-6 sezení. Mezi jednotlivými ošetřeními by měl být časový odstup přibližně 7-14 dnů.

Kontraindikace:

těhotenství a kojení, horečnaté stavy, vážná srdeční onemocnění a kardiostimulátor, rakovina či jiná nádorová onemocnění, oslabený imunitní systém, onemocnění jater a ledvin, dermální výplně obsahující matakrylát, poruchy integrity kůže v ošetřované oblasti , nemoci pojivové tkáně

Pro zvýšení požadovaného efektu lze tuto metodu kombinovat s kavitací či kryolipolýzou. Náš salon disponuje nejmodernějším certifikovaným přístrojem. Oproti většině konkurenčních přístrojů je vybaven různými typy hlavic a řadou přednastavených programů, vysoce účinných pro odstraňování vrásek, ochablé pokožky, strií či např. lokálně nahromaděného tuku v oblasti brady.

© PortalWeb.cz Facebook Salon Růže Instagram Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno.

 
Kryoradio lipolýza 3D liposukce Ultra lipolýza Bělení zubů Iontová detoxikace organismu Depilace Kosmetika Parafínové zábaly Kolagenárium Profi solária Termohubnutí Infrasauna Vakové uhličité koupele Sprejové opálení Lymfodrenáže Myostimulátor Tejpování Masáže Polášková Manikúra Pedikúra Modeláž nehtů Hirudoterapie Prodlužování řas Permanenetní make-up Rekvalifikační kurzy Analýza TANITA