Nejnovější informace o opalování v soláriích

Informační leták Vážení přátelé solárií,

v poslední době se v médiích stále častěji objevují články a reportáže varující před opalováním v soláriu. Proto Evropská Asociace Solárií (European Sunlight Association ESA) vydala několik prohlášení a informačních letáků.

Vědci Evropské Asociace Solárií odmítli tvrzení

že používání solárií zvyšuje riziko rakoviny

Naopak. Nizozemský výzkumný tým pro tuto studii vydal tiskovou zprávu, potvrzující, že pravidelné mírné opalování přispívá k ochraně před rakovinou prsu, rakovinou prostaty a rakovinou tlustého střeva.

Solária také slouží jako zdroj vitamínu D zejména v zimním období.

Aby solárium splňovalo tyto požadavky, je nutná PRAVIDELNÁ VÝMĚNA TRUBIC, dle doporučení výrobce. V Salónu Růže dochází k pravidelné výměně trubic, které splňují normy EU.. Naše solária splňují normu ČSN EN 60335-2-27/A1/A2.

 

Více v informačním letáku zde (*pdf 1972 kB)

© PortalWeb.cz Facebook Salon Růže Instagram Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno.

 
Kryoradio lipolýza 3D liposukce Ultra lipolýza Bělení zubů Iontová detoxikace organismu Depilace Kosmetika Parafínové zábaly Kolagenárium Profi solária Termohubnutí Infrasauna Vakové uhličité koupele Sprejové opálení Lymfodrenáže Myostimulátor Tejpování Masáže Polášková Manikúra Pedikúra Modeláž nehtů Hirudoterapie Prodlužování řas Permanenetní make-up Rekvalifikační kurzy Analýza TANITA