Medová masáž – sladkost, která pomáhá

Medová masáž je nejen masáží, ale celistvým ošetřením těla i ducha. Díky skladbě kvalitního včelího medu, který se při masáži používá, dochází nejen k detoxikaci organismu, ale i posilování životní energie.

Říká se jí očistná masáž. Je unikátní v tom, že med spolu s masážní technikou, dokáže vytáhnout z těla hluboko usazené toxiny a naopak dodat mu vitamíny a minerály. Základem tohoto vynikajícího včelího produktu jsou snadno použitelné cukry (hlavně fruktóza a glukóza) a sacharóza. Obsahuje i vitamíny A, C, D a E, některé vitamíny skupiny B, řadu minerálů (vápník, draslík, fosfor, hořčík, sodík, křemík, železo), důležité jsou i éterické oleje a mateří kašička.

Medová masáž silně oživuje celý organizmus. Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětích, nervových poruchách a stavech neklidu.

Je velice účinná při typických civilizačních nemocech např. - alergie, revmatizmus, žaludeční a střevní poruchy, plísňové onemocnění střev, pokožky a orgánů, bolesti hlavy, chronická rýma, nachlazení, nespavost, nervové poruchy, deprese, jaterní a ledvinové nemoci, ženské nemoci, artróza (obklady na klouby vytahují soli), stavy po operacích atd.

Tato masáž se NEDOPORUČUJE např.:

  • Využíváme léčivé a čistící látky obsažené v medu. alergie na med
  • otevřené rány
  • žaludeční vředy
  • vysoký oční tlak
  • rakovina
  • mrtvice
  • těhotenství
  • při užívání léků na ředění krve

Medová masáž Vám nabízí relaxaci spojenou s očistou celého organismu.

Nanášení medu.

Důkladné roztírání a rozethřátí medu.

Med spolu s masážní technikou, dokáže vytáhnout z těla hluboko usazené toxiny.

Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus.

Průběh masáže na celých zádech.

Detoxikace medem.

Tělo si samo řekne, kde očistu potřebuje nejvíce.

Reakce kůže při masáži, pocit oddělení kůže od svalů a kostí.

V závěru masáže je med zpěněný a pokožka zarudlá.

Konzistence medu je zcela změněna.

Zarudlá pokožka klientky dokazuje účinnost vykonané masáže.

Není vhodné se ten den pak umývat mýdlem, pouze vodou. Může dojít k lehké reakci na masáž, která se projeví zčervenáním pokožky příp. drobnými pupínky, které po několika hodinách vymizí.

Po masážích může nejprve dojít ke zhoršení stavu organizmu, které je třeba hodnotit jako příznivé znamení, že tělo začíná vylučovat staré jedy a nečistoty. Medovou masáž lze provádět na zádech a kloubech. V období masáží je zapotřebí zvýšit příjem tekutin na 2-3l za den.

Po medové masáží se budete cítit svěže a jako znovuzrození, Vaše pokožka bude sametově hedvábná a vůně medu Vás bude provázet ještě na cestě domů. Dopřejte si příjemný relaxační zážitek.

Preventivní účinky pro organismus má masáž medem jednou měsíčně. Při zdravotních potížích doporučujeme 2x týdně Doba trvání procedury: max. 30 min, po skončení masáže se tělo otře vlhkým ručníkem

© PortalWeb.cz Facebook Salon Růže Instagram Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno.

 
Kryoradio lipolýza 3D liposukce Ultra lipolýza Bělení zubů Iontová detoxikace organismu Depilace Kosmetika Parafínové zábaly Kolagenárium Profi solária Termohubnutí Infrasauna Vakové uhličité koupele Sprejové opálení Lymfodrenáže Myostimulátor Tejpování Masáže Polášková Manikúra Pedikúra Modeláž nehtů Hirudoterapie Prodlužování řas Permanenetní make-up Rekvalifikační kurzy Analýza TANITA