Čokoládovo - medová masáž, detoxikuje a zkrášluje

Pozitivní účinky čokolády byly známy již před 2 000 lety. Čokoláda obsahuje spoustu vitamínů, minerálů, aminokyselin a antioxydantů, které zabraňují působení volných radikálů. V kontaktu s pokožkou dochází k její stimulaci a omlazení, aktivuje se látková výměna a vyplavují se toxické látky. Speciálně upravená čokoláda vyživuje a zvlhčuje pokožku, zbavuje pleť vrásek a pomáhá redukovat celulitidu a strie.Vůně čokolády navíc stimuluje tvorbu dopaminu, hormonu dobré nálady. Po čokoládové masáži budou vaše svaly uvolněné, pokožka vyhlazená a nálada skvělá!

Některé masérny podávají k vypití před čokoládovou masáží ještě šálek horké čokolády. Samotná čokoláda určená k masáži samozřejmě moc chutná není, je upravena tak, aby disponovala co největším množstvím výživných látek, obsahuje tedy vysoké procento kakaa a prakticky žádný cukr.

Tato masáž se NEDOPORUČUJE např.:

  • alergie na med
  • otevřené rány
  • žaludeční vředy
  • vysoký oční tlak
  • rakovina
  • mrtvice
  • těhotenství
  • při užívání léků na ředění krve

nanášení čokolády

vtírání

vlastní masáž

masáž je doprovázena příjemnou vůní čokolády

v závěru masáže se mění konzistence čokolády s medem

závěrečné otření

Čokoládová masáž se zábalem

Jak se provádí masáž čokoládou

Čokoládová masáž obvykle zahrnuje masáž celého těla a je zakončena zábalem - pro intenzivní působení výživných látek na pokožku. Trvá hodinu a více.

Medová masáž aktivuje vnitřní orgány

Medová masáž narozdíl od masáže čokoládové působí hlouběji pod vrstvou pokožky, stimuluje vnitřní orgány, působí pozitivně při revmatických bolestech svalů či kloubů, při menstruačních potížích, nespavosti, depresích a únavě. Stejně jako čokoláda i med podporuje vyplavování jedovatých látek z těla.

Jak se provádí masáž medem

Masér vám tekutý med vmasíruje do reflexních zón zad. Med masírováním zhoustne a jak z těla vytahuje škodlivé látka, také tmavne. Po masáži na těle zůstává pěna, kterou masér otře vlhkým ručníkem. Trvá 20 až 30 minut.

Využití medu v domácí kosmetice

Léčivých a krášlících účinků medu můžete využít i doma. Z trošky ohřátého medu, tří lžic tvarohu, jednoho bílku a kapky olivového oleje vytvoříte skvělou výživnou a osvěžující masku. Med je osvědčený také na suché a popraskané rty, stačí na ně jednoduše nanést tenkou vrstvu. Důležité je ale vydržet co nejdéle dobrotu neslíznout!

Pro koho nejsou "sladké" masáže vhodné

Čokoládové a medové masáže se nedoporučují těhotným ženám, lidem trpícím křečovými žilami, lidem s ekzémem, vyrážkami nebo infekčními onemocněními. Nejsou vhodné ani pro děti do 3 let.

© PortalWeb.cz Facebook Salon Růže Instagram Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno.

 
Kryoradio lipolýza 3D liposukce Ultra lipolýza Bělení zubů Iontová detoxikace organismu Depilace Kosmetika Parafínové zábaly Kolagenárium Profi solária Termohubnutí Infrasauna Vakové uhličité koupele Sprejové opálení Lymfodrenáže Myostimulátor Tejpování Masáže Polášková Manikúra Pedikúra Modeláž nehtů Hirudoterapie Prodlužování řas Permanenetní make-up Rekvalifikační kurzy Analýza TANITA