Bioaktivní Karoten pro solária

Kombinace beta-karotenu, organicky vázaných antioxidačních stopových prvků a vitamínů poskytuje pokožce účinnou ochranu proti zvýšené tvorbě volných radikálů, které v pleti vznikají vlivem UV paprsků při opalování v soláriu. Neutralizace škodlivých volných radikálů zabraňuje vysychání, předčasnému stárnutí pleti či riziku spálení kůže. Beta-karoten navíc propůjčuje pleti zlatohnědý nádech, čímž pomáhá rychlejšímu a zdravému opálení, které dlouho vydrží.

Bioaktivní Karoten pro solária obsahuje všechny látky chránící kůži před poškozením volnými radikály vznikajícími působením UV záření při slunění. Jedná se hlavně o tzv. singletový kyslík, který je velmi nebezpečným volným radikálem šířící řetězovou reakci. Ta způsobuje další navýšení volných radikálů a jedinými prostředky, které mohou tento jev zastavit, jsou antioxidanty - vitamin C, vitamin E nebo beta karoten. Beta karoten navíc působí jako bariéra před pronikáním UV záření do hlubších vrstev kůže.

Nadměrné opalování v soláriu a na prudkém slunci může vést k většímu či menšímu stupni poškozování pleti. Dodáváním vybraných bioaktivních látek se snižuje riziko zrudnutí nebo spálení kůže a omezují se projevy předčasného stárnutí kůže.

Kdy Bioaktivní Karoten pro solária pomáhá:

  • ochraňuje pokožku při opalování na slunci nebo v soláriu
  • obsahuje antioxidační látky, které chrání pokožku před UV zářením
  • regeneruje a obnovuje kožní tkáň po opalování

© PortalWeb.cz Facebook Salon Růže Instagram Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno.

 
Kryoradio lipolýza 3D liposukce Ultra lipolýza Bělení zubů Iontová detoxikace organismu Depilace Kosmetika Parafínové zábaly Kolagenárium Profi solária Termohubnutí Infrasauna Vakové uhličité koupele Sprejové opálení Lymfodrenáže Myostimulátor Tejpování Masáže Polášková Manikúra Pedikúra Modeláž nehtů Hirudoterapie Prodlužování řas Permanenetní make-up Rekvalifikační kurzy Analýza TANITA