Nová baňková masáž BA GUAN

Gumové přísavky, sloužící k baňkové masáži Tato masáž má svůj původ ve starodávné tradiční čínské medicíně a je založena na použítí masážních olejů určených pro stimulaci duše a umocňují tak estetický zážitek.

Ve své prastaré formě byla používána již za dynastie Tang v 18. století, kdy byla poprvé zmíněna v lékařské učebnici. Touto povzbuzující baňkovou metodou jsou stimulovány vlastní tělesné funkce a vazivo. Díky tomu jsou lépe prokrvována kolagenová a elastinová vlákna, je aktivována buněčná výměna a posilován imunitní systém. Je taktéž podpořen proces přirozené samoléčby lidského těla. Odpadní látky a buněčné jedy jsou přirozenou cestou vyplaveny kožními póry a zlepšuje se lymfatický tok.

 

Nanesení masážního oleje.

Přikládání masážní přísavky.

Pod mírným podtlakem se provádí vlastní masáž.

 

 

Při masáži dochází k prokrvení kolagenových a elastenových vláken.

Tuto masáž lze kombinovat s masáží klasickou.

Na závěr se pokožka zbaví přebytečného oleje.

Tato metoda je velmi šetrná, místo skleněných baněk se používají gumové přísavky, které vytvářejí jemný podtlak a navíc dochází k pohybu baněk po těle, proto tuto masáž neprovází velké podlitiny známé z baňkování.

© PortalWeb.cz Facebook Salon Růže Instagram Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno.

 
Kryoradio lipolýza 3D liposukce Ultra lipolýza Bělení zubů Iontová detoxikace organismu Depilace Kosmetika Parafínové zábaly Kolagenárium Profi solária Termohubnutí Infrasauna Vakové uhličité koupele Sprejové opálení Lymfodrenáže Myostimulátor Tejpování Masáže Polášková Manikúra Pedikúra Modeláž nehtů Hirudoterapie Prodlužování řas Permanenetní make-up Rekvalifikační kurzy Analýza TANITA