Ceník služeb pdf verze > Salon Růže na Facebooku.

Kavitace

Co to je kavitace?

Je to velmi efektivní neinvazivní ošetření zaměřené na redukci podkožního tuku, především u partií, které jsou jen velmi těžko odstranitelné dietou či cvičením. Metoda je srovnatelná s klasickou liposukcí.

Jak kavitace funguje?

Využívá se ultrazvukové hlavice pro rozbití membrány tukových buněk a následného vyplavení tuku z tukové buňky. Obsah tukových buněk ve formě mastných kyselin je za pomocí lymfatického systému odbourán tělem. Na rozdíl od klasické operativní liposukce se tuk odbourává tělesným metabolizmem a není vysáván přímo při liposukci.

Přístroj používaný v našem salonu má k dispozici dvě ultrazvukové kavitační hlavice, jedna působí na povrchové vrstvy podkožního tuku, druhou hlavici používáme na hluboce uložený tuk.

Jak probíhá ošetření?

Několik dní před plánovaným ošetřením doporučujeme zvýšit pitný režim (minimálně 2 – 3 litry vody denně), jíst nízkotučná jídla a vyhnout se alkoholu, případně kávě.

Při ošetření se určí partie, která bude kavitací ošetřena. Na toto místo se nanese gel a aplikátorem se přejíždí po pokožce vybrané partie. Během ošetření, které trvá 20 – 40 minut v závislosti na velikosti ošetřované partie, klient leží v pohodlné poloze. Po ukončení kavitace následuje 20-50 minutová lymfodrenáž (presoterapie), která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Lymfodrenáž lze provést pro lepší výsledky i před ošetřením. Po dokončení cyklu klient může odejít, po zákroku je možné provádět běžné činnosti bez omezení.

Následující tři dny po ošetření je nezbytné snížit příjem potravin s vysokým obsahem tuků a cukrů a nepít alkoholické nápoje. Velmi důležité je pít velké množství vody (2-3l), neslazené nápoje, ne minerálky.

Jaké jsou účinky kavitace?

Výsledky bývají viditelné již po prvním ošetření. V těle dochází ke skutečnému úbytku nahromaděného tuku, snižuje se objem a ubývají centimetry, u lokální celulitidy se vyhlazuje nepravidelný povrch "pomerančové kůže", proto je velmi vhodná pro formování postavy.

Je kavitace bezpečná?

Kůže není po aplikaci nijak negativně zasažena. Pokožka je hladší a jemnější.

Samozřejmě existuje seznam kontraindikací této procedury (viz níže), pro tyto klienty samozřejmě vhodná není.

Kontraindikace:

  • těhotenství a kojení
  • kardiostimulátor
  • epilepsie
  • nádorová onemocnění, onkologická onemocnění
  • velké kovové implantáty, implantované kovové destičky a šrouby v místě zákroku
  • zóny se zápaly, zraněními, dermatitidou (záněty kůže), otevřená zranění
  • snížená ledvinová a pankreatická funkce
  • některé onemocnění jater
  • hemofilie – porucha srážlivosti krve
  • lidé užívající antikoagulanty (stimulanty toku lymfy)

Je kavitace bolestivá?

Během kavitace může klient cítit lehké mravenčení. Během ošetření může být nepříjemné pískání v uších, které je přítomno po celou dobu ošetření, zpravidla je nepříjemné hlavně v prvních pár minutách, poté si tělo navykne a pískání již není tak nepříjemné.

Kolik aplikací je třeba?

Počet ošetření záleží na požadovaném konečném efektu, přičemž je doporučováno 1-6 sezení. Mezi jednotlivými ošetřeními by měl být časový odstup přibližně 5-10 dnů.

 

© PortalWeb.cz - tvorba web stránek
Seo servis
Zlatá medaile
Facebook Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno. © Salon Růže - všechna práva vyhrazena.