Ceník služeb pdf verze > Salon Růže na Facebooku.

Manikúra - Salon Růže Ústí nad Labem

Miluše Nigrínová - tel.: 777 843 037, Lenka Červíková - tel.: 604 192 130

Pojem manikúra vznikl z latinského manus-ruka a kúra-péče. Ruce jsou naší vizitkou a nepostradatelným pracovním nástrojem, proto by péče o ruce měla být samozřejmností. Péče o ruce je velmi starým řemeslem jež užívaly již ve starém Egyptě, také v antice byla tato profese na vysoké úrovni. Byla určena vyšším vrstvám. Součástí péče o ruce byla správná hygiena, bylinné koupele, masáž rukou. Důležitá byla i ochrana rukou.

 

V severních částech světa si lidé mazali ruce oleji a balili je do kožešin. Naproti tomu v jižních částech si lidé mazali ruce jako ochranu před vysušením. Z rozvoje přišel pokrok i do tohoto odvětví a v 19.století již došlo ke vzniku prvních salónů. Ve 20. století se z těchto salónů stala nehtová studia, kde se začala provádět i nehtová modeláž.

V dnešní době je manikúra nedílnou součástí péče o tělo. Je vhodná pro ženy, muže i děti.

Po provedení manikúry je možné přírodní nehty zdobit lakováním a rovněž shellacem. Shelac je lak, který se v tenkých vrstvách nanáší na nehet a vytvrzuje se v UV- lampě. Vydrží minimálně 12 dní, delší doba záleží na kvalitě nehtů. Tato procedura neničí přírodní nehet.

Kromě klasické manikúry Vám nabízíme japonskou manikúru P-Shine, tedy speciální způsob leštění nehtů, který zároveň nehty vyživuje. Jejím výsledkem jsou krásné a zdravé nehty. Nehty jsou krásně lesklé, na povrchu nehtu vznikne tzv. glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň chrání nehet proti odplavování přirozených lipidů a zabraňuje tak vysušování nehtu. Proto je kromě zvýšení pevnosti a pružnosti nehtového lůžka vysoce účinnou prevencí proti třepení a lámání nehtů. Metoda je časově nenáročná (30 – 45 minut).

Tuto speciální techniku je možné aplikovat jak na zdravé nehty, tak na nehty poškozené. Právě aplikace P-Shine se doporučuje po sejmutí gelových nehtů jako ozdravná kúra.

P-Shine

 

 

ukazováček přírodní, prostředníček po aplikaci P-Shine

   

Manikúru si můžete zpříjemnit a prodloužit další službou, kterou máme v nabídce a tou je:

NOVINKA - GALVANIC SPA BODY péče o pokožku rukou

Omlazení a zpevnění pokožky - likviduje celulitidu, tukové polštáře, zpevňuje, omlazuje pokožku 10x silněji.

Galvanic Body Spa využívá účinků pulsujícího galvanického proudu v kombinaci s exkluzivní technologií ageLOC, která je zaměřena na základní zdroje stárnutí.

Ošetření vyhlazuje a omlazuje pokožku, zbavuje tělo toxinů, redukuje zjevnost celulitidy a tukových polštářků, vyhlazuje a zpevňuje povislou kůži na pažích.

Účinky

  • zpevňuje povislé paže
  • vyhlazuje celulitidu
  • omlazuje pokožku
  • stimuluje, hydratuje a osvěžuje pokožku

 

 

Nabízíme možnost zpříjemnit si manikúru spojením s další procedurou jako např. masáž rukou, peeling nebo parafínový zábal.

Garant pro obor modeláž nehtů, manikúra, pedikúra

Nabízíme garanci pro začínající manikérky a pedikérky. Zájemci prosím volejte na tel.: 777 843 037, nebo 604 192 130.

Miluše Nigrínová - tel.: 777 843 037

email: miluse.nigrinova@seznam.cz

Lenka Červíková - tel.: 604 192 130

email: lenka.cervik@volny.cz

REKVALIFIKAČNÍ KURZY MANIKÚRA, PEDIKÚRA A MODELÁŽ NEHTŮ

<< služby pedikúra

<< zpět na nabídku služeb

© PortalWeb.cz - tvorba web stránek
Seo servis
Zlatá medaile
Facebook Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno. © Salon Růže - všechna práva vyhrazena.