Ceník služeb pdf verze > Salon Růže na Facebooku.

Bioaktivní Karoten pro solária

Kombinace beta-karotenu, organicky vázaných antioxidačních stopových prvků a vitamínů poskytuje pokožce účinnou ochranu proti zvýšené tvorbě volných radikálů, které v pleti vznikají vlivem UV paprsků při opalování v soláriu. Neutralizace škodlivých volných radikálů zabraňuje vysychání, předčasnému stárnutí pleti či riziku spálení kůže. Beta-karoten navíc propůjčuje pleti zlatohnědý nádech, čímž pomáhá rychlejšímu a zdravému opálení, které dlouho vydrží.

Bioaktivní Karoten pro solária obsahuje všechny látky chránící kůži před poškozením volnými radikály vznikajícími působením UV záření při slunění. Jedná se hlavně o tzv. singletový kyslík, který je velmi nebezpečným volným radikálem šířící řetězovou reakci. Ta způsobuje další navýšení volných radikálů a jedinými prostředky, které mohou tento jev zastavit, jsou antioxidanty - vitamin C, vitamin E nebo beta karoten. Beta karoten navíc působí jako bariéra před pronikáním UV záření do hlubších vrstev kůže.

Nadměrné opalování v soláriu a na prudkém slunci může vést k většímu či menšímu stupni poškozování pleti. Dodáváním vybraných bioaktivních látek se snižuje riziko zrudnutí nebo spálení kůže a omezují se projevy předčasného stárnutí kůže.

Kdy Bioaktivní Karoten pro solária pomáhá:

  • ochraňuje pokožku při opalování na slunci nebo v soláriu
  • obsahuje antioxidační látky, které chrání pokožku před UV zářením
  • regeneruje a obnovuje kožní tkáň po opalování

 

Profisolária <<

© PortalWeb.cz - tvorba web stránek
Seo servis
Zlatá medaile
Facebook Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno. © Salon Růže - všechna práva vyhrazena.