Ceník služeb pdf verze > Salon Růže na Facebooku.

Nová baňková masáž BA GUAN

Gumové přísavky, sloužící k baňkové masáži Tato masáž má svůj původ ve starodávné tradiční čínské medicíně a je založena na použítí masážních olejů určených pro stimulaci duše a umocňují tak estetický zážitek.

Ve své prastaré formě byla používána již za dynastie Tang v 18. století, kdy byla poprvé zmíněna v lékařské učebnici. Touto povzbuzující baňkovou metodou jsou stimulovány vlastní tělesné funkce a vazivo. Díky tomu jsou lépe prokrvována kolagenová a elastinová vlákna, je aktivována buněčná výměna a posilován imunitní systém. Je taktéž podpořen proces přirozené samoléčby lidského těla. Odpadní látky a buněčné jedy jsou přirozenou cestou vyplaveny kožními póry a zlepšuje se lymfatický tok.

Nanesení masážního oleje.

Přikládání masážní přísavky.

Pod mírným podtlakem se provádí vlastní masáž.

Při masáži dochází k prokrvení kolagenových a elastenových vláken.

Tuto masáž lze kombinovat s masáží klasickou.

Na závěr se pokožka zbaví přebytečného oleje.

Tato metoda je velmi šetrná, místo skleněných baněk se používají gumové přísavky, které vytvářejí jemný podtlak a navíc dochází k pohybu baněk po těle, proto tuto masáž neprovází velké podlitiny známé z baňkování.

<< zpět na Služby masáže

<< zpět na Akce a nové služby

© PortalWeb.cz - tvorba web stránek
Seo servis
Zlatá medaile
Facebook Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno. © Salon Růže - všechna práva vyhrazena.