Ceník služeb pdf verze > Salon Růže na Facebooku.

Prodlužování řas

Miluše Nigrínová - tel.: 777 843 037

Toužíte mít přirozeně dlouhé řasy, nebo extrémně dramatický pohled bez každodenného líčení?

Nyní Vám nabízíme prodloužení řas, které Vám zajistí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně.

Používáme pernamentní profesionální umělé řasy různé síly a velikosti určené k prodlužování řas metodou řasa na řasu. Mají sytě černou barvu a vyznačují se vysokým leskem. Řasy jsou odlehčeny, aby nedocházelo k přetěžování přírodních řas. Řasy jsou voděodolné a nevyžadují náročnou údržbu.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu

Při této technice prodlužování řas se pomocí speciálního lepidla aplikují jednotlivé umělé řasy na Vaše přírodní řasy. Toho speciální lepidlo je netoxické a zdravotně nezávadné. Je odolné vůči vodě, můžete se bez obav věnovat sportu.

Pokud přírodní řasa vypadne, vypadne i řasa umělá, prodloužená. Jakmile přírodní řasa doroste, jednoduše se opět aplikuje řasa umělá.

Trvanlivost prodloužených řas je obvykle 3 - 5 týdnů. Záleží na tom, jak často vypadávají Vaše přirozené řasy. Po tého době je vhodné provést korekci a doplnit řasy, které Vám mezitím dorostly.

Průběh aplikace řas

Při aplikaci jsou oči zavřené, spodní řasy, které se neprodlužují, jsou překryty speciální náplastí. Na jednotlivé horní řasy jsou aplikovány řasy umělé. Vybrat si můžete různé délky a tloušťky řas.

Aplikace umělých řas není vhodná při alergiích a přecitlivosti, kdy se reakce odzkouší nejprve na jedné řase. Dále není vhodná při akutním zánětu očí, očního okolí a spojivek.

Vhodná péče o umělé řasy může prodloužit jejich životnost.

Péče o prodloužené řasy

  • 24 hodin po aplikaci řas se vyhněte kontaktu s vodou
  • 48 hodin po aplikaci se vyhněte kontaktu s parou (nesaunovat)
  • denně řasy pročesávejte speciálním kartáčkem
  • oči a oční okolí odličujte pouze odličovačem na bázi vody, snažte se zabránit kontaktu přípravku s řasovými spoji

 

<< zpět na nabídku služeb

© PortalWeb.cz - tvorba web stránek
Seo servis
Zlatá medaile
Facebook Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno. © Salon Růže - všechna práva vyhrazena.