Ceník služeb pdf verze > Salon Růže na Facebooku.

Pernamentní make-up

p. Červíková, tel. 604 192 130

Permanentní make-up tzv. mikro pigmentace je technika, při níž se vysokofrekvenčním tetovacím perem za pomocí mikro jehel aplikuje do horní vrstvy pokožky barevný pigment.

Permanentní make-up umí zvětšit rty a opravit drobné korekce tvaru a podtrhnout vaši přirozenou krásu. Permanentní make-up vydrží 3-5 let. I permanentní make-up podléhá módním trendům a proto je dobré, že ho každých pár let můžeme obnovit a změnit tvar či barvu.

Dálší možností je metoda microblading, neboli čepelkování. Tato metoda je vhodná pro velice řídké obočí. Jedná se o metodu tetování ruční čepelkou, kde se jednotlivě vykreslují velice tenké chloupky. Používá se i více barev pro docílení plastického efektu.

Zdravotní kontraindikace

Permanentní make-up, microblading lze provádět pouze na zdravou pokožku, proto nemohou permanentní make up podstoupit lidé, kteří trpí infekční onemocněním, virózy, rýmy… Klientky, které trpí na opary, musí 3 dny před aplikací permanentního make up zahájit léčbu oparu a ukončit ji až po vyloupání stroupků (cca 5 dnů).

Klienti s poruchami srážlivosti krve, tvorbou keloidních jizev, děti a těhotné ženy, nezletilí, diabetici (kvůli špatnému hojení), silné alergie na kovy, kožní onemocnění není tato metoda vhodná.

Samotná procedura PMU

Před lokálním umrtvením s klientkou vybereme vhodný odstín, domluvíme se na vhodném tvaru a zakreslím ho. S aplikací začínáme až po odsouhlasení tvaru klientkou. Samotné tetování i s umrtvením anestetickým gelem trvá cca 1 - 3h.

Bezprostředně po aplikaci bude pigment velice výrazný. Je to způsobeno prokrvením aplikovaného místa a zabarvení pigmentu krví, která lehce prosákne. Poté, co se stroupky vyloupnou, pigment, který zůstává v pokožce, bude o více než 30% světlejší. Záleží na výchozí barvě, vlastní pigmentaci, způsobu hojení aj. Definitivní odstín pigmentu se projeví až měsíc po aplikaci, poté co se pokožka plně zregeneruje.

NÁSLEDNÁ PÉČE:

KLIENT BERE NA VĚDOMÍ, ŽE ZÁKROK JE DVOUFÁZOVÝ A JE TŘEBA DODRŽOVAT POKYNY O NÁSLEDNÉ PÉČI

PO APLIKACI RTŮ

Rozsah a délka otoku je individuální. Do vyloupání stroupků je aplikované místo citlivé a je nutné ho nenamáčet. Po celou dobu hojení natírejte dle potřeby pouze lehký film krému, aby stroupky nemokvaly. 

PO APLIKACI OČNÍCH LINEK

Délka otoku je velice individuální, otok může přetrvávat i do druhého dne, ale také hodinu po aplikaci nemusíte mít otok žádný. Oční linky nevyžadují žádné následné ošetřování. Po aplikaci nenamáčet a do odloupání stroupků zákaz líčení v okolí tetovaného místa.

PO APLIKACI OBOČÍ

Obočí neotéká, pouze po krátkou dobu je okolí vpichu lehce začervenalé. V místě aplikace se utvoří drobný stroupek v barvě pigmentu, který je třeba průběžně potírat speciálním přípravkem zabraňujícím vysychání. Nenamáčet. Přípravek natírejte poklepáváním, aby se stroupky nestrhly.

Prvotní regenerace 3-7 dnů. Do odloupání stroupků. Potírat určeným prostředkem.

Druhotná regenerace 1 měsíc. Do usazení pigmentu. Chránit před UV zářením.

VŠEOBECNÁ pravidla

PO DOBU JEDNOHO TÝDNE PO APLIKACI je VHODNÉ:

  • dodržovat zvýšené hygienické normy
  • nepoužívat na aplikované místo přípravky s AHA kyselinami
  • nechodit do solária na slunce po dobu 1 měsíce (používat ochranné přípravky s vysokou UV ochranou (změna barvy pigmentu)
  • opatrovat aplikované místa a zamezit nechtěnému, násilnému odtržení stroupků
© PortalWeb.cz - tvorba web stránek
Seo servis
Zlatá medaile
Facebook Salon Růže Twitter Salon Růže Google+ Salon Růže

Použité fotografie na stránkách www.salon-ruze.cz jsou chráněny autorským zákonem, používání fotografií, textů nebo jejich částí bez svolení autora je zakázáno. © Salon Růže - všechna práva vyhrazena.